Serwis rowerowy w Gdańsku

Twój rower potrzebuje pilnej naprawy? A może po prostu chciałbyś mu zrobić przegląd przed rozpoczęciem sezonu? Nic prostszego – przyprowadź go do naszego serwisu w Gdańsku Przymorzu, na ul. Dąbrowszczaków 1. Zajmiemy się Twoimi dwoma kółkami kompleksowo i tchniemy w nie nowe życie.

Dlaczego właśnie my?

To proste – rowery to nasza pasja, styl życia i powietrze, którym oddychamy. Wiemy o nich wszystko. Możesz być spokojny, że Twój sprzęt trafi w ręce profesjonalistów, którzy nie spoczną, póki nie zrobią z niego w pełni sprawnego pojazdu. Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że nie ma usterek nie do usunięcia, a nawet z leciwych staruszków da się wykrzesać jeszcze prawdziwą moc.

W krótkim czasie przygotujemy Twój jednoślad do sezonu. Wyregulujmy przerzutki, sprawdzimy i naprawimy wszystkie hamulce, w razie potrzeby napompujemy opony. Możesz być pewien, że każda, nawet najmniejsza śrubka będzie sprawdzona i w razie potrzeby solidnie dokręcona. Podczas przeglądu mechanizmy w Twoim rowerze będą dokładnie oczyszczone, sprawdzone i zakonserwowane. Kiedy odbierzesz swój rower, możesz nim od razu śmiało ruszać nawet na bardzo daleką wycieczkę.

Wyręczymy Cię także z większymi naprawami. Regulacja przerzutek? To dla nas pestka. Centrowanie kół? Nie ma łatwiejszej rzeczy. Wymiana linek i klocków hamulcowych? Robiliśmy ich setki. Nie robią na nas również wrażenia problemy z piastami, amortyzatorami, łożyskami, ani innymi elementami. Jesteśmy w stanie naprawić naprawdę wszystko.

Jednak nasz serwis rowerowy to nie tylko naprawy małe i duże. Jeśli chcesz, założymy za Ciebie licznik rowerowy lub krzesełko do przewozu dziecka. Potrzebujesz nóżki, bagażnika albo błotników? Przyjedź i skorzystaj z naszych produktów i usług. Gwarantujemy Ci, że nie pożałujesz!

Jako maniacy pedałowania wiemy, jak ciężko jest żyć bez roweru. Dlatego wszystkie usługi staramy się wykonywać w jak najkrótszym czasie, abyś jak najszybciej mógł wsiąść na swoje siodełko. Szczególną wagę do terminów realizacji przykładamy wiosną, gdy chętnych na nasze usługi jest wielu, a każdy z nich oczekuje od nas profesjonalizmu i wywiązania się z danego słowa.

Jeśli więc masz jakikolwiek problem ze swoim rowerem, nie wahaj się prosić nas o pomoc. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, abyś w najbliższych dniach wyjechał nim na wspaniałą wycieczkę. Jeśli masz pytania o usługi nie wymienione na naszej stronie, zadzwoń, napisz lub odwiedź nasz serwis rowerowy. Z przyjemnością na nie odpowiemy. Zachęcamy do kontaktu nawet w skomplikowanych kwestiach – nic nie motywuje nas do działania tak, jak nowe wyzwania!

Kontakt

Umów się na przegląd lub naprawę roweru!

Telefon: 798 389 508

Adres serwisu: ul. Dąbrowszczaków 1
80-374 Gdańsk – Przymorze

Godziny pracy:
9:00 – 20:00 od poniedziałku do niedzieli