O nas

Czym jest Veloking? Niestety, nie potrafimy na to pytanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.

Z jednej strony Veloking to pasja. My – pracownicy, wszyscy uwielbiamy jazdę na rowerze i nie możemy doczekać się rozpoczęcia sezonu. Wiemy jak ważny jest niezawodny (i wygodny!) sprzęt, dlatego rozwijając firmę zawsze stawiamy na jakość zakupów, a nie ich ilość. Rozumiemy, jak istotne jest wygodne siodełko i płynna praca wszystkich elementów. Ścieżki rowerowe w okolicy naszych punktów znamy na pamięć – każdy z nas przejechał je nie raz. Dlatego też staramy się, aby nasze punkty powstawały w najdogodniejszych lokalizacjach i zapewniały Klientom największy komfort korzystania z nich. Ciekawi nas każdy pojazd, jakim można poruszać się w spokojnym, turystycznym tempie, ale czasem lubimy nieco przyspieszyć. Dlatego z niecierpliwością oczekujemy na możliwość przetestowania kolejnych nowinek na rynku.

Z drugiej strony jesteśmy nieugiętymi profesjonalistami. Chociaż czasem serce nam pęka, gdy rodzina woli wynająć elektryczny czteroosobowy pojazd niż szalone gokarty, zawsze doradzamy rozwiązanie lepsze, wygodniejsze i bezpieczniejsze dla Klienta. Wzajemnie drażnimy się skrupulatnością i szczegółowością przy serwisowaniu naszych pojazdów, ale nikt z nas nawet na chwilę nie potrafi zlekceważyć kwestii bezpieczeństwa. Obsesyjnie wręcz staramy się dopiąć wszystko na ostatni guzik przy każdym najmie tak, aby Klienci kojarzyli nas tylko z najwyższym poziomem usług.

Kim więc jesteśmy? Ucieleśnieniem beztroskiej radości z jazdy połączonej z nałogowym dbaniem o bezpieczeństwo. Tego po prostu nie da się opisać. Przyjdź, poznaj team Veloking, a może to właśnie Tobie uda się znaleźć na nas odpowiednie słowo!